Tech Talks #41

Czwartek, 31.01.2019 18:30

Miłosz Kusiciel

Kolejny poziom bezpieczeństwa aplikacji w DRF czyli Two-factor authentication na przykładzie

Bezpieczeństwo aplikacji i użytkowników jest bardzo ważne, dlatego pokażę na przykładzie w jaki sposób można dodać 2FA w Django REST Framework używając gotowego rozwiązania, które w znaczący sposób ułatwi implementację do własnego projektu.

agenda w przygotowaniu

Prelegenci

Prelegenci

Zdjecie Miłosz Kusiciel

Miłosz Kusiciel Strona prelegenta

Ze swoim 10 letnim doświadczeniem, Miłosz Kusiciel jest nie tylko Python Developerem, ale także Head of Development w Merixstudio. W swojej codziennej pracy skupia się na zarządzaniu pracą zespołu i poszukiwaniu usprawnień oraz nowych możliwości. Jednak przede wszystkim zajmuje się pisaniem aplikacji. Bardzo lubi dzielić swoją wiedzą podczas wydarzeń związanych z programowaniem - dotychczas prowadził prelekcje podczas m.in. PyCon, PyCode, Django Hotspot czy Dev College Combo. Jego zainteresowania to nowe technologie, procesy automatyzacji oraz branża startupowa.

Sponsorzy

Sponsorzy spotkania

Codecool

Chcesz zmienić swoje życie i pracować w branży IT? Wiemy, czego potrzebujesz, by z przytupem rozpocząć karierę! Codecool to profesjonalna szkoła programistów, dzięki której zdobędziesz wszystkie umiejętności miękkie i techniczne, potrzebne w pracy programisty. Po naszym kursie zostaniesz gotowym do pracy specjalistą, który potrafi samodzielnie pokierować swoją karierą. Jesteśmy tego pewni dlatego dajemy Ci gwarancję, że znajdziesz pracę jako programista! 96% absolwentów Codecool znajduje pracę w IT w ciągu maksymalnie czterech miesięcy od ukończenia kursu.

JetBrains

W trakcie spotkania rozlosowane zostaną dwie roczne licencje dowolnego produktu JetBrains wliczając w to PyCharm Professional.

Lokalizacja

Lokalizacja

Lokalizacja Codecool, Ślusarska 9