Coding Dojo #16

Czwartek, 17.11.2022 18:30

Czym jest Coding Dojo? - spotkanie programistów, którzy wspólnymi siłami rozwiązują zadany problem, szlifując swoje umiejętności i ucząc się od siebie nawzajem - używamy języka Python i metodologii Test Driven Development, Pair Programming, Baby Steps - kodujemy w bezpiecznym środowisku, stawiając przede wszystkim na dobrą zabawę. - osoby na **każdym** poziomie zaawansowania są mile widziane Agenda: - wprowadzenie w proces, wyjaśnienie kilku zasad - kodowanie - retrospektywa - networking Pamiętaj o tym: - nie przynoś własnego komputera, nie będzie Ci potrzebny, byłby tylko rozpraszaczem - nie rywalizuj z pozostałymi uczestnikami - bierz aktywny udział - współpracuj i pomagaj innym Cele: - trenuj - ucz się - ucz innych - dyskutuj na temat aktualnego stanu kodu Czego bezwzględnie **unikamy**: - wykonywania zadania w pośpiechu - utrudniania wykonywania zadania innym - rywalizacji z innymi uczestnikami - doprowadzenia do sytuacji, w której uczestnicy nie rozumieją aktualnego stanu kodu Skąd się wzięło Coding Dojo? Wszystko zaczęło się od pytania “dlaczego programiści nie trenują?”. Patrząc na sportowców, muszą oni trenować codziennie aby być w wysokiej formie. Społeczności Coding Dojo uformowały się na całym świecie. Jedna ze słynniejszych grup powstała w 2004 r. w Paryżu.
Sponsorzy

Sponsorzy spotkania

Printbox

Printbox is an enterprise photo product software provider which helps businesses worldwide be ahead of the game. The complete solution includes highly personalized editors to design photo products, a powerful RWD and mobile package, and built-in e-commerce. We are partners of well-known stores and photo business beginners in over 50 countries.

JetBrains

W trakcie spotkania rozdane zostaną dwie roczne licencje dowolnego produktu JetBrains wliczając w to PyCharm Professional.

Lokalizacja

Lokalizacja

Lokalizacja Printbox, al. 29 Listopada 20